Склад робочої групи

 

 

 

 
         
 

Новини

 
   

Склад робочої групи "Космос і біосфера" УБФТ

 

Робоча група Космос і біосфера є відкритим науковим громадським об'єднанням спеціалістів різних наук, що проводять дослідження впливу космічної погоди на на процеси, що відбуваються на Землі:

Робоча група Космос і біосфера складається з:

1. Координаційної ради.

2. Регіональних робочих груп та окремих дослідників.

3. Закордонних робочих груп та окремих дослідників.

Координаційна Рада

Березовський Вадим Якимович (Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця
   НАН України, Київ)

Богатіна Ніна Ільїнічна (Фізико-технічний інститут низьких температур
   ім. Б.І. Верьовкіна НАН Украни, Харків)

Вишневський Віталій Вячеславович (Інститут проблем математичних машин і
    систем НАН України, Київ)

Володимирський Борис Михайлович (Кримська астрофізична обсерваторія
    МОН України, Сімферополь)

Громозова Олена Миколаївна (Інститут мікробіології та вірусології
    ім. Д.К.Заболотного НАН України, Київ)

Думанський Юрій Данилович (Інституту гігієни та медичної екології
   ім. О.М. Марзєєва  АМН України, Київ)

Кордюм Єлизавета Львівна (Інститут ботаніки НАН України, київ)

Личак Михайло Михайлович (Інститут космічних досліджень НАН України, Київ)

 Макарчук Микола Юхимович (Інститут фізіології імені академіка Богача
   Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київ)

Мартинюк Віктор Семенович (Київський національний університет
    імені Тараса Шевченка, Київ)

Сорока Сильвестр Олексійовичьвівський центр Інституту космічних
    досліджень НАНУ, Львів)

Темурянц Наталія Арменаківна (Таврійський національний університет
    ім.. В.І. Вернадського, Сімферополь)

Черногор Леонід Феоктистович (Харківський національний університет
    ім. В.Н. Каразіна, Харків)

 

Регіональні робочі групи

Кримська регіональна група
:

Темурянц Наталія Арменаківна (керівник групи, д.б.н., проф, Таврійський
    національний університет ім.. В.І. Вернадського, Сімферополь)

Володимирський Борис Михайлович (д.ф.-м.н., Кримська астрофізична
    обсерваторія, с.м.т. Науковий
)

Мартинюк Віктор Семенович (д.б.н., Таврійський національний університет
    ім. В.І. Вернадського, Сімферополь
)

Бержанський Володимир Наумович (д.ф.-м.н., проф, Таврійський національний
    університет ім.. В.І. Вернадського, Сімферополь
)

Чуян Олена Володимирівна (д.б.н., проф., Таврійський національний університет
    ім. В.І. Вернадського, Сімферополь
)

Григор'єв Павло Евгенович (к.б.н.)

 

Київська регіональна група:

Бахмутов Володимир Георгієвич (Інститут геофізики ім. С.І. Суботіна
   НАН України)

Березовський Вадим Якимович (Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця
   НАН України, Київ)

Брижик Лариса Свиридівна (Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова
   НАН України, Київ)

Вишневський Віталій Вячеславович (Інститут проблем математичних машин
   і  систем НАН України, Київ)

Громозова Олена Миколаївна (Інститут мікробіології та вірусології
   ім. Д.К.Заболотного НАН України, Київ)

Думанський Юрій Данилович (Інституту гігієни та медичної екології
   ім. О.М. Марзєєва  АМН України, Київ)

Кордюм Єлизавета Львівна (Інститут ботаніки НАН України, київ)

Личак Михайло Михайлович (Інститут космічних досліджень НАН України, Київ)

Макарчук Микола Юхимович (Інститут фізіології імені академіка Богача
    Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київ)

Мартинюк Віктор Семенович (д.б.н., проф., Київський національний
    університет імені Тараса Шевченка)

 

Львівська регіональна група

Сорока Сильвестр Олексійовичьвівський центр Інституту космічних
    досліджень НАНУ, Львів)

 

Дніпропетровська регіональна група

Матвієнко Сергій Михайлович (ДП КБ "Південне" ім. М.К. Янгеля)

Циганков Константин (Міська багатопрофільна клініка №4)

 

Донецька регіональна група

Кириллов Олександр  (Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О.Галкіна
    НАН Украни, Харків)

Нецветов Максим Викторович (Донецький національний університет)

 

Харківська регіональна група

Богатіна Ніна Ільїнічна (Фізико-технічний інститут низьких температур
   ім. Б.І. Верьовкіна НАН Украни, Харків)

Шейкіна Наталія (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна)

Черногор Леонід Феоктистович (Харківський національний університет
    ім. В.Н. Каразіна, Харків)

 

Закордоні групи

Росія

Бєлова Наталія Олександрівна (Інститут теоретичної та експериментальної
   біофізики РАН, Пущіно)

Бєлішева Наталія Костянтинівна (Полярно-альпійський ботанічний сад-інститут
   КНЦ РАН ім. Н.О. Аворіна, Кіровск, Мурманська обл.)

Белоусов Лев Володимирович (Московський державний університет
    ім. М.В. Ломоносова, Москва)

Бреус Тамара Костянтинівна (Інститут космічних досліджень РАН, Москва)

Воєйков Володимир Леонідович (Московський державний університет
    ім. М.В. Ломоносова, Москва)

Галль Лідія Миколаївна (Інститут аналітичного приладобудування РАН,
   Санкт-Петербург)

Дроздов Андрій Вячеславович (Інститут аналітичного приладобудування РАН,
   Санкт-Петербург)

Зенченко Тетяна Олександрівна (Інститут космічних досліджень РАН, Москва)

Самоснов Сергій Миколайович (Інститут космофізичних досліджень і аерономії
    ім. Ю.Г. Шафера СВ РАН, Якутськ)

Степанюк Іван Антонович (Російський державний гідрометеорологічний
    університет, Санкт-Петербург)

Панчелюга Віктор Анатольович (Інститут теоретичної та експериментальної
   біофізики РАН, Пущіно)

Рагульська Марія Валеріївна  (Інститут земного магнетизму та розповсюдження
    радіохвиль, Троїтськ)

Трофімов Олександр Васильович (Науковий центр клінічної та
    експериментальної медицини СВ РАМН, Новосибірськ)

Трубіна Марина Августинівна (Російський державний гідрометеорологічний
    університет, Санкт-Петербург)

Цетлін Володимир Володимирович (Державний науковий центр РФ - Інститут
    медично-біологічних досліджень РАН, Москва)

Хорсєва Наталія Ігорівна  (Інститут біохімічної фізики ім. Емануеля, Москва)

Шноль Симон Ельєвич (Інститут теоретичної та експериментальної
    біофізики РАН, Пущіно)

Єнгельгард Людмила Теобальдівна (Науково-меморіальний і культурний центр
    А.Л. Чижевського, Калуга)

 

Азербайджан

Elchin Safaraly-oghlu BABAYEV (Shamakhy Astrophysical Observatory ( ShAO))

 

Казахстан

Suleimenov Ibrahim Esenovych (Ionosphere Institute Ministry of Education and
    Science of Kazakhstan, Almaty)

 

Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва!
контактна адреса
ubs@science-center.net

 
 

Основна мета робочої групи

 
 

Основні напрями досліджень

 
 

Склад робочої групи

 
 

Координаційні заходи

 
Навчально-науковий центр "Інститут біології"
 
Адреса координаційної ради
 
 
Конференція "Космос і біосфера"
   
 
Інтернет-конференція
   
 
Книжкова полиця
   
 
Корисні посилання
   
 
Наші партнери
   
 
Організаційна підтримка сайту 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
/

Copyright 2008. All rights reserved. Contact to Victor Martynyuk: ubs@science-center.net  tel.: 8 050 6535592